see vino

BIO - SEE Vino
(Slovak Excellence & Emotions Vino)

Z czym kojarzy Ci się Słowacja? Z krasowym krajobrazem, malowniczymi zamkami, nartami na Chopoku czy może… winem? To ostatnie nie jest w Polsce oczywistą odpowiedzią mimo tego, że piękny kraj za naszą południowo-zachodnią granicą może pochwalić się kulturą winiarską z tradycjami, a wyjątkowe gleby i warunki zapewniają smaki, jakich nie znajdziecie nigdzie indziej.


Projekt SEE Vino powstał z myślą o prywatnych winiarzach, którym chcemy przedstawić wspaniałe smaki Słowackich trunków powstających z prawdziwą pasją i emocjami. To polsko-słowacka kooperacja dwóch pasjonatów, których nie interesują wina od dużych producentów, które znajdziecie w supermarketach.


Znamy zarówno słowacki rynek, jak i gusta polskich odbiorców, dzięki czemu możemy zapewnić selekcję win pochodzących z prywatnych winnic, które zadowolą i zaskoczą najbardziej wybrednych koneserów. Wierzymy, że uda nam się stworzyć z klientami więź opartą na pasji i zaufaniu, a słowackie wina na stałe zagoszczą na polskich stołach. W końcu trudno wyobrazić sobie piękniejszy sposób budowania przyjaźni między dwoma narodami niż rozmowa o szlachetnym winie.